Nowa strona Biblioteki

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zawartością nowotworzonego serwisu informacyjnego Gminnej Biblioteki Publicznej w Drelowie.

Mamy nadzieję, że zainteresuje WAS - naszych Czytelników i wszystkich innych Gości ta nowa forma kontaktu i wymiany informacji.

Liczymy przy tym na Waszą pomoc przy kreowaniu struktury i zawartości naszej strony. Wszelkie uwagi są bardzo mile widziane.

W naszym zamyśle strona ta będzie nie tylko źródłem podstawowej wiedzy o Bibliotece i jej działalności, ale jak wyżej wspomniano, będzie również nowym medium wymiany informacji pomiędzy Biblioteką a jej Czytelnikami, czyli Wami ;-)

Biblioteka jest dla Was otwartym źródłem wiedzy, z którego możecie zawsze czerpać gdy do tego zostaniecie zmuszeni (nauczyciele lub profesorowie ;-) lub dla przyjemności.

Chcemy by było to teraz dla Was łatwiejsze i przyjemniejsze.

Od dziś nie ruszając się z domu będziecie mogli - w trakcie podróży po krętych drogach niezbadanej dżungli internetowej - zawsze wstąpić na chwilę do oazy wiedzy - na stronę Biblioteki w Drelowie. Sprawdzić dostępne nowości wydawnicze (samemu zasugerować zakup pozycji, które chciałoby się przeczytać, bądź innym polecić), poprosić o pomoc w znalezieniu informacji czy teź samemu udzielić odpowiedzi na pytania innych czytelników.

Strona naszej Biblioteka to strona dla tych, którzy "CHCĄ WIEDZIEĆ WIĘCEJ".

Zapraszamy na nową stronę biblioteki