Wspomnienia z wakacji

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Drelowie (GBP) miało miejsce podsumowanie konkursu plastycznego, którego głównym celem było uchwycenie na papierze wakacyjnych wspomnień dzieci. W czwartek 9 października wszystkim wyróżnionym wręczono nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

Świat wokół nas jest bardzo ciekawy i żywy. W oczach dziecka każde miejsce czy przedmiot staje się fascynującą przygodą. Czy pamiętamy, jak kolorowa jest nasza codzienność? Jeśli nie, to zapraszamy na wystawę pokonkursową prezentującą "wspomnienia" młodych artystów. Konkurs ph. "Wakacje w gminie Drelów" bądź "Moje wakacje" zorganizowany został dla wszystkich chętnych dzieci przez miejscową GBP. W czwartek zwycięzcy odebrali swoje nagrody. Wśród nagrodzonych znaleźli się: Wiola Semeniuk, Laura Szaroń, Mateusz Stanilewicz, Patrycja Litwiniuk, Czarek Łajtar i Marysia Steszuk. Wykonane prace są odbiciem wspólnych wyjazdów z rodziną czy ciekawych zakątków Polski oraz żywymi obrazami codzienności. Jeżeli chcesz przypomnieć sobie, jak wygląda świat widziany oczami dziecka koniecznie odwiedź wystawę.