Poznajemy świat z Kubusiem Puchatkiem

W każdy czwartek listopada 2008 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Szóstce organizowane były spotkania dla najmłodszych czytelników oraz wszystkich miłośników Kubusia Puchatka.

W trakcie tych spotkań dzieci poznały jesienne przygody Kubusia Puchatka, jak również znalazły odpowiedź na nurtujące nas często pytanie: Dlaczego dzień jest szary?

Po przeczytaniu interesujących oraz pięknie ilustrowanych książeczek, m.in. Jesienne Zabawy Kubusia Puchatka, Dlaczego dzień jest szary? Kto się chowa?, dzieci opowiadały, jakie są ich ulubione zabawy na świeżym powietrzu, oraz jak najczęściej spędzają czas w pochmurne dni jesienne.

W nagrodę za wspólne czytanie każde dziecko otrzymało obrazek z Kubusiem Puchatkiem do kolorowania.

Tego typu spotkania będą kontynuowane również w grudniu, także w każdy czwartek.

Tym razem poznamy, jak wyglądają Święta Bożego Narodzenia u Kubusia Puchatka oraz Jego zimowe zabawy.

do biblioteki w Szóstce!!!