Exlibris

Zajęcia w ramach Letnich Klubów Malucha

Dzieci w ramach Letnich Klubów Malucha brały udział w zajęciach sportowo-rekreacyjnych, grach dydaktycznych oraz wycieczkach. Chętnie uczestniczyły w warsztatach komputerowych, kulinarnych oraz plastyczno-technicznych. Maluchy wykonywały ramki na zdjęcia, dzbanki, zwierzęta z masy solnej i papierowej, zakładki do książek, witraże, wiatraczki i wiele innych ciekawych rzeczy.

Wiele radości sprawiło dzieciom malowanie buziek, robienie tatuaży oraz uwiecznianie kolorowych rączek i nóżek na plakacie. Nie obyło się również bez balonowych inspiracji, puszczania latawców, zabaw z tunelem edukacyjnym oraz wycieczek krajoznawczych. Maluchy korzystały również z placu zabaw oraz innych atrakcji, jakie oferuje Drelów.

Miały do dyspozycji komputery oraz gry i zabawki, zakupione w ramach projektu.

Miłe wspomnienia niesie za sobą piknik, ognisko integracyjne oraz grill.

Dzieci zapoznały się także z pracą biblioteki, pobliskiej siłowni i hali sportowej oraz drukarni. Dzięki uprzejmości państwa Joanny i Andrzeja Gosiów zwiedziły drelowską drukarnię "POLIGRAF", gdzie poznały poszczególne etapy powstawania ulotek i pism.

Na zakończenie wspólnych wakacyjnych spotkań maluchy otrzymały małe upominki, w których znalazły się m.in. własnoręcznie wykonane prace oraz słodkie co nieco.

M. PepaCopyright 2007-2013 VRC PROMOTION

Poprawny CSS!