Sladami Misia Uszatka

Co roku wszystkie Pluszowe Misie obchodza swoje swieto. Tradycja stalo sie, iz w tym dniu dzieci wyruszaja do Biblioteki w Szóstce, aby uczcic tam swieto swojego pluszowego ulubienca. W tym roku bylo nieco inaczej, to wlasnie Pluszowy Mis, z okazji swojego Swieta postanowil odwiedzic swoich Milusinskich. Goscil on miedzy innymi u Przedszkolaków w Szkole Podstawowej w Lózkach, jak równiez w Szkole Podstawowej w Szóstce. Dzieci z radoscia oraz wzruszeniem przywitaly solenizanta w swoich przedszkolach. Podczas spotkania uwaznie wysluchaly opowiesci Misia, z których dowiedzialy sie m.in. dlaczego Mis Uszatek ma oklapniete jedno uszko, co uwielbia zajadac kazdy niedzwiadek oraz skad wzielo sie imie Misia Uszatka. Nie zabraklo równiez degustacji miodku, wspólnych zabaw, spiewania ulubionych piosenek o misiu, a takze rozmów o innych pluszowych ulubiencach. W podziekowaniu za mile spedzony czas dzieci otrzymaly pyszne cukierki od Misia Uszatka. Aby upamietnic tak wspanialy dzien Przedszkolaki narysowaly piekne obrazki, które przekazaly do Biblioteki w Szóstce.

Agnieszka Maksymiuk