Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Szóstce - najlepszą biblioteką w powiecie bialskim

Podczas uroczystej gali zorganizowanej w Starostwie Powiatowym w Białej Podlaskiej (14.01.2011) wyróżniono statuetkami wiele firm, placówek oraz uhonorowano zasłużonych dla powiatu bialskiego.

Tegoroczną uroczystość rozpoczął recital solisty - Patrycjusza Sokołowskiego, który zaśpiewał słynne arie operowe. Po wystąpieniu solisty z Teatru Muzycznego w Lublinie, Starosta Bialski po raz jedenasty wręczył statuetki "Dobre bo Bialskie" najaktywniejszym przedsiębiorstwom z powiatu bialskiego. Statuetki otrzymali: Firma Bialcon z Białej Podlaskiej, Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Tre - Drom z Białej Podlaskiej, Bialska Spółdzielnia Mieszkaniowa Zgoda, Bialskopodlaska Lokalna grupa Działania oraz Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu AWF w Białej Podlaskiej. Następnie starosta - Tadeusz Łazowski uhonorował medalami zasłużone osoby dla powiatu bialskiego.

Podczas uroczystości, po raz trzeci wyróżniono najlepszą bibliotekę w powiecie bialskim. BIBLIOTEKĄ ROKU 2010 POWIATU BIALSKIEGO została Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Szóstce. Na ręce pani Agnieszki Maksymiuk starosta bialski oraz dyrektor MBP w Białej Podlaskiej wręczyli pamiątkową tabliczkę, dyplom oraz komplet nowości książkowych.