Nowy ogon dla Kłapoucha

Co zrobić gdy jeden z mieszkańców Stumilowego Lasu straci ogon? To proste. Znaleźć mu nowy, lepszy i ładniejszy. Gminna Biblioteka Publiczna w Drelowie również włączyła się w tą akcję. A pomagały jej w tym dzieci, które z wielkim zaangażowaniem projektowały nowe ogonki dla Kłapoucha. Spośród wszystkich prac, które wpłynęły do naszej placówki, komisja konkursowa wyłoniła 3 laureatów. I tak pierwsze miejsce zajęła Julita Malinowska, która otrzymała 2 wejściówki na film "Kubuś i przyjaciele" ufundowane przez EASY BIALA.PL. Drugie miejsce przypadło Aleksandrze Lewczuk, zaś trzecie Markowi Pepa. Otrzymali oni wspaniałe nagrody rzeczowe. Wyróżniono również prace: Jakuba Lewczuka lat 6, Wiolety Semeniuk lat 9, Bartka Opalki lat 6, Mai Konaszewskiej lat 9. Na nich również czekały upominki przygotowane przez bibliotekę.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w realizację konkursu, zaś zwycięzcom oraz wyróżnionym gratulujemy pomysłów. Kłapouchy na pewno jest szczęśliwy, że aż tyle osób chciało mu pomóc w jego kłopocie.