Święty Mikołaj w drelowskiej bibliotece

"Witaj, święty Mikołaju" - takimi słowami, we wtorek 6 grudnia, maluchy z drelowskiego przedszkola, z pewnością, powitały najbardziej oczekiwanego gościa. Słowa te stanowiły również hasło przewodnie konkursu organizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Drelowie, adresowanego do sześciolatków. Dzieci bardzo chętnie i licznie wzięły w nim udział, wykonując wspaniałe i oryginalne portrety świętego Mikołaja. Komisja konkursowa miała nie lada problem, przy wyłanianiu zwycięzców. Po długich pertraktacjach postanowiono przyznać pierwsze miejsce Klaudii Prokopiuk i Kamilowi Zygmuntowi. Drugą nagrodę otrzymał Kamil Andrzejuk, zaś trzecie miejsce przypadło Natalii Szaroń. Nagrodami dla szczęśliwych zwycięzców były świąteczne domki ze słodką niespodzianką oraz dyplomy. Ponadto wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodkie niespodzianki oraz pamiątkowe dyplomy, jak przystało na prawdziwe imieniny świętego Mikołaja.

Wykonane prace konkursowe można obejrzeć na specjalnej wystawie pokonkursowej w drelowskiej bibliotece. ZAPRASZAMY