I miejsce w konkursie koalicji dla drelowskiej biblioteki

Szanowni Czytelnicy
Z przyjemnością informujemy, iż Gminna Biblioteka Publiczna w Drelowie zajęła I miejsce w konkursie dla Gminnych Koalicji Programu Rozwoju Bibliotek w województwie lubelskim. Podczas II Konferencji Regionalnej PRB "Biblioteka w środowisku lokalnym", 15 grudnia, na ręce pani Magdaleny Pepy wręczono czek o wartości 2000 zł. Pieniądze przeznaczone zostaną na zakup programu bibliotecznego, który w znacznym stopniu ułatwi nam pracę oraz zapewni łatwiejszy dostęp do księgozbioru biblioteki.

Nie jest to jedyny sukces naszej placówki. Udział w IX edycji powiatowego konkursu o tematyce regionalnej z cyklu "Ocalić od zapomnienia" pozwolił drelowskiej bibliotece na znalezienie się w gronie wyróżnionych. Za pracę pt. "Wspomnienia wojną pisane" otrzymaliśmy zestaw gier edukacyjnych do kącika dla dzieci.

Dziękujemy wszystkim osobom i jednostkom, które przyczyniły się do naszego sukcesu. Dzięki wspólnej pracy drelowska Biblioteka zaistniała na forum powiatowym, wojewódzkim, ale i ogólnopolskim. To powód do dumy dla nas wszystkich. Zachęcamy do dalszej współpracy, do dzielenia się pomysłami i inicjatywami. Dbajmy wspólnie o to, by nasza Biblioteka była miejscem otwartym dla wszystkich oraz by każdy znalazł w niej swoje miejsce.