Gminna Biblioteka Publiczna w Drelowie
najlepsza po raz trzeci

Podczas uroczystej gali zorganizowanej w Starostwie Powiatowym w Białej Podlaskiej w dniu 13 stycznia 2012 roku, po raz dwunasty wręczone zostały statuetki "Dobre, bo Bialskie". W trakcie imprezy podsumowano również konkurs na "najlepszą bibliotekę w powiecie bialskim". Zaszczytny tytuł Biblioteki Roku 2011 Powiatu Bialskiego, już po raz trzeci z rzędu, przypadł Gminnej Bibliotece Publicznej w Drelowie. Nasza placówka została doceniona za bogatą działalność upowszechnieniową, aktywność w środowisku lokalnym oraz wprowadzanie nowoczesnych systemów zarządzania. W dowód uznania starosta bialski oraz dyrektor MBP w Białej Podlaskiej przekazali pamiątkową tabliczkę, dyplom oraz komplet nowości książkowych.