Ferie z Tuwimem

"Zezia i Giler", wiersze Juliana Tuwima, warsztaty plastyczne, teatralne, kulinarne i rękodzieła etnicznego to tylko niektóre z propozycji spędzenia czasu wolnego przygotowane przez BIBLIOTEKĘ i GCK w Drelowie.

Początek ferii zimowych to wspólna podróż z "Lokomotywą" po kolejnych rozdziałach "Zezi i Gilera" Agnieszki Chylińskiej, wybranych tematycznie wierszach Juliana Tuwima, poprzez wspólne malowanie planszy wspomnień z ferii w Drelowie, warsztaty rękodzieła etnicznego na których wspólnie z panią Angielką Magier uczestnicy wykonali kije deszczowe poprzez zabawy z aparatem i zajęcia tematyczne. To tylko atrakcje pierwszego tygodnia. Drugi tydzień to dodatkowe warsztaty teatralne, których głównym tematem jest KABARET. Przed nami jeszcze warsztaty fotografii portretowej prowadzone przez pana Krzysztofa Staniszewskiego, pieczenie ciasteczek w drelowskiej Piekarni oraz podsumowanie warsztatów teatralnych i znajomości utworów J. Tuwima.

Więcej zdjęć na profili Gminnej Biblioteki Publicznej w Drelowie na facebooku. POLUB NAS.