NOC BIBLIOTEK ph. Deszcz książkowy czapki z głowy, czyli wspomnienia książek z dzieciństwa

Mimo zmian terminów udało się powspominać. 17 maja obok książek i bajek z dzieciństwa bawiliśmy się w bibliotece literami, tworząc nowe wyrazy, powiedzeniami, próbując sił w kalamburach, tytułami, czytając wspak - podobnie jak rak oraz workami, tworząc własne zwierzęta i historie o nich. Było więc coś dla ducha, ale nie zabrakło również pokarmu dla ciała. Wygibajtus i zabawy przy książce "Od stóp do głów" z Biblioteczki dla najmłodszych zapewniły nam ruch, zaś słodkie cukierki zadbały o nasze głodne brzuchy. W tę noc, nikt nie wyszedł z biblioteki z pustymi rękami. Rodzice otrzymali podziękowania, zaś każdy młody uczestnik wylosował sobie nagrodę niespodziankę. Kolejna taka noc już za rok.

Magdalena Pepa