Wakacyjne zajęcia z GCK i biblioteką

Zabawa i nauka to jedne z założeń tegorocznych zajęć wakacyjnych. Przez dwa dni w tygodniu dzieci bawiły się oraz nabywały nowych umiejętności uczestnicząc w szeregu zajęć i warsztatów.
Był salon kosmetyczny, gdzie bawiliśmy się malując paznokcie, było robienie biżuterii ze skóry oraz kolczyków z koralików, pieczenie bułeczek, ciasteczek, parowańców i pizzy. Nie zabrakło zajęć plastycznych i technicznych. Robiliśmy więc świnki skarbonki, gipsowe figurki, które później malowaliśmy według własnych pomysłów oraz tulipany z orgiami.
Zwiedziliśmy Filie biblioteczne w Szóstce i Żerocinie, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Dom Ludowy w Kwasówce oraz wystawy pod hasłem "pokaż co masz na strychu". Bawiliśmy się w "modowe wyzwania" oraz kino. Aktywnie wypoczywaliśmy na placu zabaw oraz graliśmy w bilard. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólne wakacje i zapraszamy za rok.

Magdalena Pepa