Maraton Gier RPG gminy Międzyrzec i Drelów (14-23.08.2013)

Dzięki współpracy z firmą REBEL, wydawcy gier, udało się pozyskać kilkanaście zestawów gier planszowych, które stanowiły podstawę trzydniowego maratonu gier RPG. Inicjatywa skierowana do wszystkich chętnych, ze wskazaniem na dzieci i młodzież, z terenu gminy Drelów i Międzyrzec Podlaski. Inicjatorem maratonu był Adrian Puszkarski, pracownik biblioteki w Wysokim. Za organizację przedsięwzięcia w Drelowie odpowiedzialna była Gminna Biblioteka Publiczna i Gminne Centrum Kultury. Maratonem kierował Radosław Struczyk. Pomysł okazał się świetną alternatywa na spędzenie wolnego czasu przy komputerze. Te kilka dni miały przypomnieć uczestnikom maratonu, ze gry planszowe to świetna rozrywka dla całej rodziny. Ponadto opinie grających będą podstawa do zakupu gier do biblioteki.

Magdalena Pepa