Tablety Apple w drelowskiej bibliotece

5 marca Gminna Biblioteka Publiczna w Drelowie wraz z filiami w Żerocinie i w Szóstce wzbogaciła się łącznie o 6 nowych tabletów.

Dzięki udziałowi w projekcie "Tablety w twojej bibliotece" w każdej z placówek czekają na użytkowników dwa nowe iPady Apple wraz z rysikiem i słuchawkami stereofonicznymi z mikrofonem.

Tablety są łatwe w użyciu, dają natychmiastowy dostęp do wszystkich swoich funkcji i zainstalowanych programów, pozwalają na wygodne czytanie obszernych treści, a nawet całych książek. Zawierają także rozmaite aplikacje edukacyjne, na przykład do nauki języków obcych, rysowania, projektowania czy komponowania muzyki. Na tabletach można przeglądać strony internetowe, oglądać filmy, grać w gry, edytować zdjęcia czy też robić zakupy online.

GBP Drelów